theme wordpress
کابینت

طرح تعویض کابینت دست دوم با کابینت نو

در طرح تعویض کابینت دست دوم با کابینت نو، شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید:

  • هم از کابینت های قدیمی خود خلاص شوید و آنها را به پول تبدیل کنید،
  • و هم کابینت آشپزخانه جدیدتان را با طراحی مهندسین متخصص در زمینه دکوراسیون و تیم اجرایی قوی اجرا کنید.

مراحل کار به شرح زیر است:

  1. از کابینت های آشپزخانه خود چند عکس تهیه کنید و با استفاده از فرم پایین همین صفحه آنها را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما، کابینت های آشپزخانه شما را قیمت گذاری کرده و آن را به شما اعلام می کنند.
  2. پس از اعلام قیمت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و با توجه به پلان آشپزخانه و سلیقه شما، نوع کابینت جدید را به شما پیشنهاد داده و قرار ملاقاتی را بصورت رایگان جهت اندازه گیری و برآورد اولیه قیمت کابینت های جدید با شما هماهنگ می کنند.
  3. کارشناسان ما پس از حضور در منزل شما و مشاوره رایگان، بر اساس پلان آشپزخانه، طرح، رنگ و مدل مورد پسند شما و همچنین موارد فنی، طرح سه بعدی کابینت را طراحی کرده و برای شما ارسال می کنند.
  4. در صورت تایید طرح سه بعدی و عقد قرارداد، فاز اجرایی کار آغاز می شود و همزمان با ساخت کابینت های شما در کارخانه چارچوبه، عوامل فنی ما کابینت های قدیمی شما را از منزلتان جمع آوری می کنند تا مرحله اول عملیات تعویض کابینت دست دوم با کابینت نو، صورت گرفته باشد.
  5. تیم اجرایی به همراه کابینت های جدید در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما حاضر می شوند، عملیات نصب را برای شما انجام داده و آشپزخانه موردنظر شما را تحویلتان می دهند.

با طرح تعویض کابینت دست دوم با کابینت نو گروه صنعتی چارچوبه، آشپزخانه خود را ایده آل سازید.

 


با استفاده از فرم زیر، عکس های کابینت آشپزخانه خود را برای ما ارسال بفرمایید.

در صورت امکان، تمامی تصاویر را در یک فایل فشرده ارسال کنید.

 

5/5 (7 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن